České Vrbné 2021 - VT slalom

České Vrbné 2021 - VT slalom

Skialpy Špindl 2021

Skialpy Špindl 2021

Lipno 2020

Lipno 2020

Salza 2020

Salza 2020

České Vrbné 2020 - MČR dorostu

České Vrbné 2020 - MČR dorostu

České Vrbné 2020

České Vrbné 2020

Vysokomýtské slalomy 2020

Vysokomýtské slalomy 2020

Postřelmov 2020 - MČR klasik

Postřelmov 2020 - MČR klasik

Roudnice 2020

Roudnice 2020

Třebechovice 2019

Třebechovice 2019

České Vrbné 2019

České Vrbné 2019

MČR České Vrbné 2019

MČR České Vrbné 2019

MČR žáků Brandýs nad Labem 2019

MČR žáků Brandýs nad Labem 2019

Lipno 2019

Lipno 2019

Trénink s Vávrou Hradílkem

Trénink s Vávrou Hradílkem

Křivoklátské slalomy 2019

Křivoklátské slalomy 2019

Jihočeské slalomy 2019

Jihočeské slalomy 2019

Veltrusy 2019

Veltrusy 2019

Berounka 2019 - MČR klasik

Berounka 2019 - MČR klasik

ME Bovec 2019

ME Bovec 2019

Čeňkárna 2019

Čeňkárna 2019

Kamenice 2019

Kamenice 2019

Roudnice 2019 slalom

Roudnice 2019 slalom

Krhanice 2019

Krhanice 2019

Hanušovice 2019

Hanušovice 2019

Třebechovice 2018

Třebechovice 2018

Lipno 2018

Lipno 2018

Veltrusy 2018 - MČR dorost sprint

Veltrusy 2018 - MČR dorost sprint

České Vrbné 2018 - soustředění slalom

České Vrbné 2018 - soustředění slalom

Vodácký biatlon 2018

Vodácký biatlon 2018

Slalomy na voleji 2018

Slalomy na voleji 2018

Vysoké Mýto 2018

Vysoké Mýto 2018

Roudnice 2018

Roudnice 2018

MS Muota 2018

MS Muota 2018

Roudnice 2018 (VT SCM)

Roudnice 2018 (VT SCM)

Kamenice 2018

Kamenice 2018

Doubrava 2018

Doubrava 2018

90 let Vaška Horyny - zakladatele oddílu

90 let Vaška Horyny - zakladatele oddílu

Brandýs nad Labem 2017 - MČR žactva

Brandýs nad Labem 2017 - MČR žactva

Tréninky mládeže 2017

Tréninky mládeže 2017

Lipno 2017

Lipno 2017

České Vrbné 2017 - ECU Cup

České Vrbné 2017 - ECU Cup

Sportovní park Pardubice 2017 - Jířa Prskavec

Sportovní park Pardubice 2017 - Jířa Prskavec

Slalomy na voleji 2017

Slalomy na voleji 2017

ME Skopje 2017

ME Skopje 2017

Dvůr Králové 2017

Dvůr Králové 2017

Roudnice 2017- ČP sprint

Roudnice 2017- ČP sprint

Špindl 2017

Špindl 2017

Kamenice 2017

Kamenice 2017

České Vrbné 2016

České Vrbné 2016

Vysoké Mýto 2016

Vysoké Mýto 2016

MČR Postřelmov 2016

MČR Postřelmov 2016

Paraplíčko 2016

Paraplíčko 2016

Nábor mládeže 2015

Nábor mládeže 2015

Soustředění v Brandýse nad Labem

Soustředění v Brandýse nad Labem

MS ve sprintu Vídeň 2015

MS ve sprintu Vídeň 2015

Špindl 2015

Špindl 2015

Mísečky 2015

Mísečky 2015

Lipno 2014

Lipno 2014

Vysoké Mýto 2014

Vysoké Mýto 2014

Kontrolní závody SCM na Chrudimce 2014

Kontrolní závody SCM na Chrudimce 2014

MČR družstva Postřelmov 2014

MČR družstva Postřelmov 2014

Doubrava 2014

Doubrava 2014

Sázava 2014

Sázava 2014

Benecko 2014

Benecko 2014

Krhanice 2013

Krhanice 2013

Bedřichov 2013

Bedřichov 2013

Čeňkárna 2012

Čeňkárna 2012

Kamenice 2012

Kamenice 2012

Černá Hora 2012

Černá Hora 2012

Pastviny 2012

Pastviny 2012

MS Augsburg 2011

MS Augsburg 2011

ME Kraljevo 2011

ME Kraljevo 2011

Špindl 2011

Špindl 2011