MČR dorostu ve sprintu a slalomu 2021

Jen týden po Mistrovství republiky do 23 let a dospělých, naši sportovci nabrali opět ten stejný směr – České Vrbné a umělý vodní kanál v areálu vodních sportů Ludmily Polesné.

Tentokrát bylo na programu dorostenecké Mistrovství republiky ve slalomu a sprintu.

Sobota se odehrávala v rytmu boje mezi slalomovými brankami, pro nás méně oblíbené kategorii. Naši dorostenci spíše sbírali zkušenosti a bohužel na cenné kovy nedosáhli.

Jinak tomu již bylo v neděli kdy byly na pořadu mistrovské závody ve sprintu a závody hlídek. Individuální závod byl teprve takovým rozehřátím kdy naši sportovci bohužel zůstali těsně pod stupni vítězů a to konkrétně Simona Bundová a Matěj Šťastný – oba ve své kategorii na singlkánoi obsadili sice neoblíbené, ale i tak moc hezké čtvrté místo. Nicméně závod ke kterému jsme všichni vzhlíželi byl závod družstev tedy takzvaných hlídek. A zde to cinklo! Naši závodníci ve složení Šťastný - Slezák, Němec - Veselý, Simona Bundová a na tento závod vypůjčený Táborský Matěj Vaněk vyhráli kategorii 3x C2 muži a stali se tak dorosteneckými mistry republiky pro rok 2021.

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu :-)