Kalendář akcí

 

 

Akce KANOE Pardubice 2022 Akce dospělí Akce 1. skupina Akce 2. skupina Akce 3 + 4. skupina
BŘEZEN 4.-13.3. VT Empuria Brava      
26.-27.3 VT sjezd Sázava VT sjezd Sázava + R4 sjezd VT sjezd Sázava  
31.3. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka  
DUBEN 2.-3.4. VT sjezd Morava VT sjezd Morava + R4 sjezd VT sjezd Morava  
9.-10.4 ČP sjezd Čeňkova Pila + MČR družstva Čeňkova Pila, ČP sjezd                    (slalom Č. Vrbné) Čeňkova Pila (výběr)  
14.4. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka  
16.-17.4. Trutnov slalom (MČR veteránů) Trutnov slalom Trutnov slalom Trutnov slalom     (pouze výběr)
23.-24.4. ČP Kamenice ČP Kamenice VT Kamenice, spodní  
28.4. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka
30.4.-1.5. ČP Špindl, sprint + MČR klasik ČP Špindl/ R4 MČR sjezd ČP Špindl (slalomky)  
KVĚTEN 7.-8.5.   R4 Orlice sjezd VT Orlice sjezd VT Paraplíčko
14.-15.5. VT sprint Roudnice/ČPV Paraplíčko VT SCM Roudnice VT sprint Roudnice  
18.5.     Nominace na LODM Olomouc (slalom ve Vysokém Mýtě)  
19.5. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Nominace na LODM Olomouc (sprint u loděnice) Kontrolky Chrudimka
21.-22.5. ČP sprint Roudnice, MČR sprint ČP Roudnice + MČR sprint + družstva ČP Roudnice  
28.-29.5.   NKZ České Vrbné VT Paraplíčko VT Paraplíčko
ČERVEN 2.6. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka
4.-5.6. MS Tregnak NKZ Veltrusy    
11.-12.6.   R4 Roudnice (slalom+sprint) VT Veltrusy VT Veltrusy
18.-19.6. Vysoké Mýto R4 Trnávka (slalom+sprint) Vysoké Mýto Vysoké Mýto
23.6. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka
25.-26.6.   MČR sjezd + družstva Postřelmov MČR sjezd + družstva Postřelmov výběr ??
27.-29.6.     Olympiáda dětí a mládeže Olomouc  
ČERVENEC 2.-3.7. Strakonice slalom   ČP žáku Veselí na Moravě ČP žáku Veselí na Moravě
9.-10.7. Slalomy v Kadani (ČPV)      
16.-17.7. Slalomy na voleji (ČPV) Slalomy na voleji Slalomy na voleji Slalomy na voleji
18.-22.7       Příměstský tábor
18.-23.7.        
23.-24.7. Třebechovice sjezd + sprint      
30-31.7.   WWR Praha Troja    
SRPEN 1.-7.8. VT slalom Veltusy VT slalom České Vrbné VT slalom České Vrbné  
6.-7.8. Benátky slalom (ČPV) Benátky slalom Benátky slalom  
15.-19.8. VT Salza VT Salza VT Salza  
13.-21.8. Sportovní park Pardubice Sportovní park Pardubice Sportovní park Pardubice Sportovní park Pardubice
20.-21.8. ČP Lipno ČP Lipno  ČP Lipno (pouze trénink)  
25.-28.8.   ME juniorů Banja Luka     
27.-28.8.   R4 Troja (MČR slalom+sprint) MČR žáku slalom + sprint Brandýs MČR žáku slalom + sprint Brandýs
ZÁŘÍ 3.-4.9. ČP + ECU Cup České Vrbné ČP + ECU Cup České Vrbné ČP žáků sprint  ČP žáků sprint 
10.-11.9.   R4 České Vrbné (slalom+sprint+H2H) (MČR jun, slalom Veltrusy)    
17.-18.9.   NKZ Roudnice   VT slalom
24.-25.9. Třebechovice Třebechovice Třebechovice Třebechovice
ŘÍJEN 1.-2.10.        
7.-8.10. Krumlovský maraton Krumlovský maraton Krumlovský maraton Krumlovský maraton
15.-16.10.   VT slalom Troja     
22.-23.10.       VT slalom České Vrbné