Kalendář akcí

 

Akce KANOE Pardubice 2020 Akce dospělí Akce 1. skupina Akce 2. skupina Akce 3 + 4. skupina
BŘEZEN 14.-15.3   VT sjezd Pardubice VT sjezd Pardubice  
ZRUŠENO VT Sázava (pouze pokud bude voda) VT Sázava (pouze pokud bude voda) xx xx
ZRUŠENO VT Hanušovice VT Hanušovice xx xx
DUBEN ZRUŠENO Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka xx
ZRUŠENO VZ Hanušovice VZ Hanušovice Jednodenní Doubrava xx
ZRUŠENO ČP sjezd + MČR dospělí, U23, veteráni + družstva Čeňkova Pila SCM závod + nom RDJ Čeňkova Pila xx xx
ZRUŠENO Trutnov - VZ slalom, MČR veteránů Trutnov - VZ slalom Trutnov - VZ slalom xx
ZRUŠENO Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka xx
ZRUŠENO VT Kamenice VT SCM Kamenice - horní trať VT Kamenice - spodní trať xx
KVĚTEN ZRUŠENO xx ČP žáků slalom - Opava ČP žáků slalom - Opava xx
ZRUŠENO Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka
ZRUŠENO VT sprint Roudnice VT SCM sprint Roudnice VZ sjezd Dvůr Králové (9.-10.5.) VZ sjezd Dvůr Králové
ZRUŠENO ČP sprint Roudnice SCM závod + nom RDJ Roudnice VZ slalom Paraplíčko xx
ZRUŠENO Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka
ZRUŠENO MČR C2 mix Krumlov MČR C2 mix Krumlov xx xx
ZRUŠENO Trnávka XRACE Trnávka XRACE xx xx
ČERVEN 4.6. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka
6.-7.6. ČP sprint Roudnice xx xx xx
13.-14.6. xx MČR dorost klasik + družstva - Postřelmov MČR žáci klasik + družstva -  Postřelmov xx
20.-21.6. xx ČP žáků slalom Benátky ČP žáků slalom Benátky VT Paraplíčko
25.6. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka
26.-27.6. VZ slalom Vysoké Mýto - ČP veteránů VZ slalom Vysoké Mýto VZ slalom Vysoké Mýto VZ slalom Vysoké Mýto
ČERVENEC 4.-5.7. NKZ České Vrbné NKZ České Vrbné xx xx
11.12.7. Slalomy na voleji - ČP veteránů Slalomy na voleji Slalomy na voleji Slalomy na voleji
18.19.7. VZ České Vrbné - ČP veteránů VZ České Vrbné xx xx
20.-24.7. xx Příměstký tábor - Tatíček Příměstký tábor - Tatíček Příměstký tábor - Tatíček
25.-26.7. Sjezd v Třebechovicích xx xx xx
SRPEN 1.-7.8. xx VT slalom USD VT slalom USD xx
8.-9.8. ČP sprint České Vrbné (MČR U23, veteráni, družstva) SCM závod sprint České Vrbné ČP žáků sprint + klasik - České Vrbné xx
10.-14.8. Sportovní park Sportovní park xx xx
15.-16.8. VZ Benátky - ČP veteránů VZ Benátky xx xx
22.-23.8. xx ČP MČR žáku slalom/sprint ČP MČR žáku slalom/sprint xx
24.-28.8. VT Salza VT SCM Salza VT Salza xx
29.-30.8. ČP Lipno - MČR sprint/dlouhý SCM závod dorost Lipno xx xx
ZÁŘÍ 5.-6.9. xx xx xx VT Paralíčko
5.9. Vychodočeský vodácký maraton Vychodočeský vodácký maraton xx xx
12.13.9. xx MČR sprint dorost Veltrusy xx xx
19.-20.9. xx VT slalom USD VT slalom USD xx
27.-28.9. VZ Třebechovice VZ Třebechovice VZ Třebechovice VZ Třebechovice
ŘÍJEN 3.-4.10. VZ slalom Strakonice VT slalom USD VT slalom USD VT slalom
10.10. Krumlovský maraton Krumlovský maraton Krumlovský maraton xx
24.-25.10. MČR hlídky + MČR veteránů klasik MČR hlídky klasik xx xx