Kalendář akcí

Akce KANOE Pardubice 2021 Akce dospělí Akce 1. skupina Akce 2. skupina Akce 3 + 4. skupina Vedoucí akce
BŘEZEN 20.-21.3 VT sjezd (dle vody) VT sjezd (dle vody     Chrudoš
27.-28.3. VT Hanušovice VT Hanušovice     Tatíček
DUBEN 1.4. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Chrudoš
3.-4.4. VZ slalom Roudnice VZ slalom Roudnice     Chrudoš
10.-11.4. VZ slalom Vrbné VZ slalom Vrbné     Tatíček
17.-18.4. ČP Kamenice ČP Kamenice VT sjezd Kamenice spodní xx Tatíček
22.4. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Chrudoš
24.-25.4. ČP Špindl/VZ Trutnov  ČP Špindl VZ Trutnov   Tatíček
KVĚTEN 1.-2.5. ČP sjezd + MČR dospělí, U23, veteráni + družstva Čeňkova Pila ČP sjezd + MČR dospělí, U23, veteráni + družstva Čeňkova Pila     Tatíček
6.5. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Chrudoš
15.-16.5. VT sprint Roudnice VT SCM sprint Roudnice     Chrudoš
20.5. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Chrudoš
22.-23.5.     VT Roudnice   Tatíček/Chrudoš
29.-30.5. NKZ Veltrusy NKZ Veltrusy VT Paraplíčko VT Paraplíčko Tatíček/Ruffer
ČERVEN 3.6. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Chrudoš
5.-6.6. ČP sjezd Postřelmov, MČR družstev klasik ČP sjezd Postřelmov ČP sjezd Postřelmov   Chrudoš
12.-13.5. ČP sprint Roudnice ČP sprint Roudnice ČP sprint Roudnice   Tatíček
19.-20.5. NZK Roudnice Vysoké Mýto Vysoké Mýto Vysoké Mýto Chrudoš/Tatíček
24.6. Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Kontrolky Chrudimka Chrudoš
26.-27.5. ČP sjezd Strakonice MČR dorost a žáci - klasik Strakonice MČR dorost a žáci - klasik Strakonice   Tatíček
ČERVENEC 10.-11.7. Slalomy na voleji - ČP veteránů Slalomy na voleji - ČP veteránů Slalomy na voleji - ČP veteránů Slalomy na voleji - ČP veteránů Outrata
17.-18.7. ECU cup Roudnice - slalom       Chrudoš
19.-23.7.   Příměstský park Příměstský park Příměstský park Tatíčková
31.7.-1.8. ECU cup Troja - slalom       Chrudoš
SRPEN 2.-8.8.   VT slalom České Vrbné VT slalom České Vrbné   Tatíček
7.-8.8. VZ Veltrusy       Chrudoš
7.-15.8. Sportovní park Sportovní park Sportovní park   Tatíček
14.-15.8. VZ Benátky - ČP veteránů VZ Benátky VZ Benátky   Tatíček
21.-22.8.     ČP MČR žáku slalom/sprint   Tatíček
21.-27.8. VT Salza sjezd VT SCM Salza VT Salza   Chrudoš
28.-29.8. ČP Lipno - MČR sprint/dlouhý ČP Lipno     Chrudoš
ZÁŘÍ 4.-5.9. Sprinty České Vrbné Sprinty České Vrbné Sprinty České Vrbné   Chrudoš
11.-12.9. NKZ Troja MČR dorost sprint VT slalom Benátky VT slalom Benátky Chrudoš/Tatíček
25.-26.9. VZ Třebechovice VZ Třebechovice VZ Třebechovice VZ Třebechovice Tatíček
ŘÍJEN 9.10. Krumlovský maraton Krumlovský maraton Krumlovský maraton   Tatíček
16.10. Oslava 80 let oddílu Oslava 80 let oddílu Oslava 80 let oddílu   Šťastný