MČR dorostu a žáků Strakonice 2021

Poslední červnový víkend se sjela opět sjezdařská špička na závody Českého poháru, tentokrát závody ve dlouhém sjezdu do Strakonic.

Ve Strakonicích nebyla nouze o pořádnou dávku závodů, mimo Českého poháru ve sjezdu na divoké vodě se zde také utkali na mistrovství republiky žáci a dorostenci, a to nejen v individuálním závodě, ale také závodu hlídek.

Při absenci Ondry Rolence, se museli o medailové umístění postarat mladší závodníci, povedlo se tak v sobotu Ondrovi Veselému, jenž bral na singlkánoi krásné třetí místo v mladším dorostu, deblířům Slezák – Jiřík jenž byli třetí mezi mladšími dorostenci. Velmi potěšilo prvenství dvojice Šrámek – Ruffer, jenž zvítězila mezi staršími žáky.

Sobota přinesla také závod takzvaných hlídek dorostenců, kde jsme vybojovali krásnou stříbrnou medaili v závodě deblkánoi ve složení Němec – Veselý, Plášil – Šťastný, Slezák – Vaněk.

Nedělní den a individuální závod přinesl opět deblířské úspěchy, když si posádky Šťastný – Plášil dojela pro krásné první místo mezi mladšími dorostenci a dvojice Šrámek- Ruffer vybojovala dokonce titul Mistrů republiky ve starších žácích.

Fotogalerie z vyhlášení: ZDE