MČR družstev v Postřelmově 2021

První červnový víkend je za námi a přinesl hned několik stěžejních momentů!

V termínu 5. – 6. 6. se uskutečnil první Český pohár ve sjezdu na divoké vodě a to na ne až tak divoké vodě v Postřelmově. V sobotním programu navíc také ještě figuroval také mistrovský závod družstev . Na něco málo přes dvacet minut dlouhé trati se utkal obrovský počet závodníků ve všech kategoriích, hojné zastoupení měl samozřejmě také náš oddíl, jenž na trať vyslal hned 18 lodí ve všech kategoriích!

Velmi speciální byl tento víkend také v tom, že se podařilo pokořit velký milník oddílové historie, když deblová hlídka ve složení Neměc – Veselý, Rolenc – Tatíček a Plášil – Vaněk vybojovala s přehledem titul mistrů republiky pro naše barvy!

Nejlépe si (jako již klasicky) vedl Ondra Rolenc, jenž prakticky na co sáhl (s výjimkou singlové hlídky) to proměnil ve zlato! Z celého víkendu si tak odvážel dvě prvenství v závodě Českého poháru na singl kánoi, a dvě na deblkánoi s parťákem z Vysokého Mýta Danem Suchánkem a také mistrovský titul v závodě hlídek na deblkánoi. Za zmínku určitě také stojí dvakrát třetí místo Simči Bundové a druhé místo, třetí místo deblířské posádky Šťastný – Plášil, Hynek Plášil potom také přidal krásné třetí místo na singlkánoi z nedělního závodu to vše v mladším dorostu.

Každopádně nesmíme opomenout další skvělé výkony a mnoho nasbíraných zkušeností od našich „mladých pušek“ pro některý z nich se jednalo o první zkušenost se závodem Českého poháru a vypořádali si ní na výbornou!

Výsledky:

1. ČP - sobota: ZDE
MČR Družstev: ZDE
2. ČP - neděle: ZDE
Fotoglerie: ZDE