MS Muota 2018

O historický zápis do světových historických tabulek se dnes postaral Ondřej Rolenc, když se mu podařilo na MS v dlouhém sjezdu zvítězit v individuálním závodě singlkanoistů.

Pro Rolence je to splnění z jeho dalších sportovních snů…po 3 zlatých medailí z individuálního sprintu, se konečně dočkal a po 3 druhých místech, a porazil svého největšího soupeře Emila Milihrana z Chorvatska, který nakonec skončil až na 6 místě.

Na náročné a technické trati všechny soupeře deklasoval a druhému v pořadí nadělil 9 sekund. Necelou hodinu po závodě již byl ale znovu na trati s parťákem Danilem Suchánkem, kdy se pokoušel i o zlato ze závodu deblkanoistů, bohužel dnes francouzští soupeři byli lepší, a nakonec to stačilo pouze na 4 místo.